hakkımda

Sakarya Üniversitesi Adapazarı Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümü ve Anadolu üniversitesi İşletme Fakultesi mezunuyum.1983 İstanbul doğumluyum.Freelance webmaster/freelancer web tasarımcı olarak 2006' dan bu yana sektörde hizmek vermekteyim.

img

Web Tasarımı

Web sitesi yapımı tasarımın yanında programlama gerektiren bir süreçtir.Bunun için yukarıda listelenen popüler programlama ve scripting dillerininin yanında yine yukarıda listelenen en son teknoloji  grafik araçları kullanılmaktadır.
Aynı zamanda bir web sitesinin tüm internet tarayıcılarıyla(internet explorer, chrome, firefox vb.) tam uyumlu olması gerekmektedir.Kısacası yapılan web sitesinin tarayıcı seçmesi bir hata, kabul edilemez bir durumdur.

img

bilgi birikimi

web tasarım maliyeti

celalettinbedir.com’da Web tasarım maliyetini siz belirlersiniz.İsteklerinize göre tasarlanacak olan siteye düşündüğünüz veya içine yerleştirmek istediğiniz modüllere göre fiyat belirlenmektedir.Sadece yapmanız gereken aklınızdakini, projenizi ve bu projeye ne kadar bütçe ayırabileceğinizi,ne kadar sürede gerçekleştirilmesini istediğinizi kısaca bize yazmak.Size en kısa süre içerisinde geri dönelim.

-Celalettin Bedir, webmaster

Teklif Ver>>

Front-end Back-end Develpr.

Son yıllarda sıklıkla karşımıza çıkan bu tabirlerin toplamı aslında webmaster dan başka birşey değilidir.Böyle olmakla birlikte Front-end Developer; bir web sitesinde bulunan tüm görsel içerikleri yapan kişidir.Tasarımcılardan aldıkları site tasarımlarını html ve css’e döker ve arayüz programlamasını hazırlarlar.Back-end Developer ise; bir web sitesinin arka planında görünmeyen kodlama ve veritabanı mimarisini inşa eden kişidir. Örnek vermek gerekirse; Bir e-ticaret sisteminin arka planında çalışan veritabanı ve hesaplama işlemlerini yazan kişilerdir.

picture